יורם לימודים פורטל הלימודים והסטודנטים
    1. חפש
תובדנתה תוגלמ
הליהקל המורת תרומת םידומיל תוגלמל רתויב הבוטה המגודה אוה "ח"רפ" תוכנוחה טקיורפ
:עוד בכתבה
מי שאינו זכאי למלגה על בסיס קריטריונים סוציו-אקונומיים, ומצד שני ציוניו לא מאפשרים לו להגיש בקשה למלגת הצטיינות, יכול עדיין לקבל סיוע במימון שכר הלימוד; ברוב המקרים הפתרון המוצלח ביותר לעניין זה הוא מלגות התנדבות למיניהן. עסקת החבילה מאוד פשוטה: הסטודנט מקבל השתתפות במימון שכר הלימוד (לעיתים עד מחצית הסכום), ובתמורה הוא מתחייב לעבוד מספר מסוים של שעות בכל שבוע בהתנדבות, בפרוייקטים חברתיים שונים.

דעי להק
סטודנטים המוכנים לתרום מזמנם, לטובת הקהילה במסגרת התוכניות המופעלות ע"י היחידות למעורבות חברתיות, במוסדות השונים.

המגודל תוגלמ
- מלגות פר"ח: מפעל חונכות ארצי, המשותף למשרד החינוך, המועצה להשכלה גבוהה, האוניברסיטאות והתאחדות הסטודנטים. במסגרת הפרוייקט סטודנטים מסייעים לילדים הזקוקים לתמיכה של מעין "אח בוגר", שאינה זמינה במשפחתם או בסביבתם הטבעית. החונכים נפגשים עם הילדים לפחות פעמיים בשבוע לסיוע בלימודיהם ובהעשרת עולמם.

- "קרן אייסף": הקרן הבין-לאומית לחינוך מציעה מלגה לסטודנטים במוסדות בהם פועלת התוכנית, הנמצאים בשנה בראשונה ללימודי התואר (ראשון, שני או שלישי). הקריטריונים לקבלה: הישגים אקדמיים, מעורבות חברתית וזכאות כלכלית-חברתית. המתקבלים נדרשים להתנדב בפעילות קבועה בת 4 שעות שבועיות בפרוייקט חברתי ובנוסף השתתפות בערב עיון, אחת לחודש.

גרסה להדפסה שלח לחבר

פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים